פתרון שמיעה בימודאלי - שילוב בין מכשירי שמיעה לילדים ומבוגרים של בלטון Beltone לשתל קוכליארי Cochlear

מכשירי השמיעה של בלטון Beltone מדגמי בוסט מקס (Boost MAX) ו-אמייז (Amaze) בעלי יכולת קישוריות לשתל השבלול (שתל קוכליארי) מבית Cochlear, כך שמכשיר השמיעה והשתל הקוכליארי מתפקדים כמערכת אחת סינרגטית, ומאפשרים למושתלים להנות מהגברה בשתי האוזניים.
כך, המערכת כולה, שתל+מכשיר שמיעה בלטון, מתקפדת יחדיו ומספקת שמיעה מיטבית.
 
מערכת השמיעה שלנו מתפקדת טוב יותר כאשר שתי האוזניים עובדות יחדיו כמקשה אחת, כך אנו למשל מזהים בצורה טובה יותר את הצליל במרחב - כיוון ומקור הצליל. 
 
בעלי שתל קוכליארי יכולים להנות מפתרון שמיעה בימודאלי, קרי, מכשיר שמיעה באוזן אחת ושתל שבלול באוזן השניה. פתרון זה הינו הפתרון הטוב ביותר על מנת להנות מחוויות שמיעה אופטימלית. 
 
מכשירי השמיעה של בלטון, מדגמי אמייז ו-בוסט מקס, חולקים עם השתל הקוכליארי של Cochlear גם את יכולת הקישוריות לאביזרי העזר השונים ולסמארטפון, כך שצליל המשודר ממכשיר הסמארפון ישודר באמצעות אביזר עזר Phone-Link2 לשתי האוזניים סימולטנית, וצלילים המשודרים מהטלוויזיה/מחשב דרך אביזר עזר TV LINK2 גם הם ישודרו במקביל לשתי האוזניים. 
קישוריות זו קיימת גם באביזר מיקרופון אישי, כך שהצליל המשודר מהמיקרופון משודר מהדובר ישירות למכשיר השמיעה ולשתל בעת ובעונה אחת.